Kthehu lart

Ku ka gjoks më “hot” se të Luanës (Foto)

Ku ka gjoks më “hot” se të Luanës (Foto) GazetaExpress

Gjoksi, duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen.

E sa herë i vije rasti, prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ekspozon atë, në masë të madhe, shkruan lajmi.net.

Ajo mbrëmë në Instagram ka hedhur një foto nga dasma e motrës së saj, ku shihet me gjoks pothuajse jashtë.

????

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 13 Shtator 2017 20:11
  Autori: GazetaExpress
  • Kur bën grim edhe në fitnes si Blerona

   Kur bën grim edhe në fitnes si Blerona 0

  Të tjera