Kthehu lart

Klea Hutën nuk do e njihni në këtë foto...

Klea Hutën nuk do e njihni në këtë foto... GazetaExpress

Veçse moderatore mjaft e njohur bukuroshja Klea Huta e ka provuar veten edhe në fushën e aktrimit.

Këtë herë ajo do të jetë pjesë e shfaqjes “"Vdiq mbreti,rroftë mbreti" me regji të Elma Doresit, e cila e ka premierën mbrëmjen e sotme në Teatrin Kombëtar. 

Por në foton e publikuar prej sai në rrjete sociale, Klean e shohim me veshjen e rolit dhe krejtësisht të ndryshuar, madje vështirë se do e kishim njohur. 

Në këtë shfaqje të re të vënë në skenë në Teatrin Kombëtar Klea do të jetë së bashku me të dashurin e saj kantautorin Elgit Doda, i cili do të jetë pjesë e vënies në skenë si kompozitor./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Janar 2018 18:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera