Kthehu lart

Kjo është mbesa bukuroshe e Vjollca Haxhiut, nuk e keni parë kurrë

Kjo është mbesa bukuroshe e Vjollca Haxhiut, nuk e keni parë kurrë GazetaExpress

Vjollca Haxhiu është njëra prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është gjithashtu edhe njëra ndër më të ftuarat të këndojë në dasma, mbrëmje e festa të ndryshme.

Përveç që është shumë e angazhuar në profesion, Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram.

Në një një postim në InstaStory, ajo na ka prezantuar me mbesën e saj Dionën e cila është një bukuroshe. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2019 08:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera