Kthehu lart

Kida, e "nxehtë" në fotosesionin e ri

Kida, e "nxehtë" në fotosesionin e ri GazetaExpress

Këngëtarja Kida ka realizuar një fotosesion të ri

Kida po vazhdon të jetë aktive derisa ende nuk ka vendosur se cili label ti bashkohet për të menaxhuar.

Por, kjo nuk duket të jetë problem për këngëtaren pasi që ajo është parë shumë e angazhuar me koncerte brenda vendit ashtu edhe jashtë saj.

Ajo ka treguar disa foto profesionale të cilat janë realizuar nga Guri Gashi.

Të gjitha këto foto ajo i ka postuar në rrjetet sociale, derisa këngëtarja pritet që shpejt të vije me ndonjë këngë të re për publikun e saj. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2019 23:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera