Kthehu lart

Kështu këndon Majku tallava

Kështu këndon Majku tallava GazetaExpress

Majk është njëri ndër reperët më të mirë shqiptar. Me zërin dhe këngët e tij ka arritur të mbledh mijëra fansa.

Përveç këngëve rep që artisti këndon, ai ka talent edhe në zhanret tjera.

Më poshtë mund ta shihni dhe ta dëgjoni se si këndon Majk tallava. 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 10:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera