Kthehu lart

Kështu e mbron modestin ylli i Coronation Street

Kështu e mbron modestin ylli i Coronation Street GazetaExpress

Ylli i Coronation Street Beth Morgan, ka bërë që fansat e këtij seriali ti ngritin vetullat përpjetë pasi që ka bërë një fotografi nudo gjatë vikendit

Ajo ishte njëra prej yjeve kryesor në vitin e kaluar në këtë serial.

Beth Morgan ka treguar se nuk e ka harruar zanatin e vjetër pasi që ka shokuar fansat me një fotografi nudo që ka postuar mbrëmë në rrjetet sociale.

Modelja e bukur dhe aktorja ka pozuar tërësisht e zhveshur derisa ka kaluar vikendin në Lanzarote, transmeton GazetaExpress. 

Duke e vendosur vetën në një tavolinë bilardo, biondja seksi ka vendosur topat e bilardos për të mbrojtur modestinë e saj, derisa ka treguar asetet e saj bombastike.

“Kush e mori shkumësin”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë.

Modelja e bukur mori famë vitin e kaluar ku ajo u paraqit në Coronation Stressi si një striptizere bashkë me Lucy Fallon. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2019 18:30
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera