Kthehu lart

Kështu duket shtëpia e Edi Ramës në Surrel? (Foto)

Kështu duket shtëpia e Edi Ramës në Surrel? (Foto) GazetaExpress

Vajza e bashkëshortes së Kryeministrit Rama, Linda Basha ka publikuar në profilin e saj në Instagram disa foto të një ndërtese, e cila nga përshkrimi është mjaft e ngjashme me shtëpinë e Kryeministrit në Surrel.

Shumë gjelbërim, dritare dhe këto mure të betonizuara të bëjnë të mendosh se Rea Xhillari sapo ka publikuar sesi duket shtëpia e Kryeministrit në Surrel?/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 20:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera