Kthehu lart

Kështu duket njëra prej skenave te serialit ku luan Bleona Qerreti

Kështu duket njëra prej skenave te serialit ku luan Bleona Qerreti GazetaExpress

Këngëtarja shqiptare ka pasur përvojë edhe më parë në seriale, kurse tani pritet që të shfaqet në serialin “Paper Empire” që pritet të dal me sezon shumë shpejt

Bleona Qereti pritet që së shpejti të paraqitet me rol edhe në një serial të ri.

Në fakt që në nëntor shqiptarja kishte paralajmëruar se do të jetë pjesë e një seriali amerikan, që disa media e kishin cilësuar si të famshëm.

Megjithatë, “Paper Empire” ka vetëm një sezon me pesë episode dhe tani pritet që të shihen frytet e tij më të mëdha, në sezonin e tyre të dytë.

Aktorë kryesor të këtij seriali janë: Robert Davi, Denise Richards, Robert Knepper, etj. /GazetaExpress/ 

View this post on Instagram
#paperempire #set ???? #tvshow
A post shared by Bleona (@bleona) on
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Mars 2019 22:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera