Kthehu lart

Këngëtaren shqiptare e mahnisin me ditëlindjen surprizë! (Foto)

Këngëtaren shqiptare e mahnisin me ditëlindjen surprizë! (Foto) GazetaExpress

Është një nga këngëtaret më të rezervuara sa i përket jetës së saj private, mirëpo një feste surprizë ditëlindje Olta Boka nuk i rezistoi dot.

Ka qenë këngëtarja Kejsi Tola së bashku me mikesha të tjera të këngëtares, të cilën e kanë surprizuar atë për ditëlindjen e saj me një festë më shtëpi./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 20:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera