Kthehu lart

Kaq elegante se keni parë deri tani Besa Kokëdhimen (Foto)

Kaq elegante se keni parë deri tani Besa Kokëdhimen (Foto) GazetaExpress

Besa Kokëdhima njihet si njëra ndër këngëtaret me vokalin më të fuqishëm në skenën tonë muzikore

Por, pos vokalin ajo është një artiste e kompletuar, pasi nuk i mungon as bukuria dhe atraktiviteti.

Besa është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme. Ndërsa sonte ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet me një fustan shumë elegant, shkruan ORAinfo..

Ajo në foton në fjalë po duket shumë bukur dhe eleganca e saj është e padiskutueshme.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 22:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera