Kthehu lart

Ja si dukej Ryva Kajtazi në fillim të karrierës (Video)

Ja si dukej Ryva Kajtazi në fillim të karrierës (Video) GazetaExpress

Sot është një nga këngëtaret më të bukura.

E tillë, Ryva Kajtazi ka qenë edhe në fillim të karrierës, edhe pse nëse shohim një klip të saj të bërë vite më parë dhe e krahasojmë me fotografitë e sotshme, kuptojmë se ajo ka kryer operacione plastike, siç është hunda e rimodeluar, shkruan lajmi.net.

Edhe kilet e humbura, e tashmë të rifituara pas lindjes së vajzës, kanë qenë pjesë e ndryshimeve të saj.

E si është dukur Ryva dikur, e keni në klipin më poshtë të këngës ‘Veç a po don’.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 20:03
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera