Kthehu lart

Gjoksi i Fjollës po “shpërthen”, tani nuk ia mban as bluza

Gjoksi i Fjollës po “shpërthen”, tani nuk ia mban as bluza GazetaExpress

Është në mesin e femrave më atraktive të estradës shqiptare.

Këngëtarja është goxha aktive në rrjete sociale, ku nuk mungojnë imazhet provokuese, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, Fjolla ka postuar disa fotografi në të cilat shfaq pothuajse tërësisht gjoksin bombastik.

E veshur me një palë pantallona dhe një bluzë të shkurtër e jashtëzakonisht shumë të hapur, Fjolla ka provokuar rëndë me gjoksin.

Këto imazhe, këngëtarja i ka shkrepur në Tiranë, ndërsa përveç gjoksit, në sy të bie edhe ndryshimi me flokët që e bëjnë të duket e ngjashme me Kim Kardashian. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Janar 2018 05:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera