Kthehu lart

Është bërë nënë, Linda Halimi publikon për herë të parë fotografitë e realizuara gjatë shtatzënisë

Është bërë nënë, Linda Halimi publikon për herë të parë fotografitë e realizuara gjatë shtatzënisë GazetaExpress

Linda Halimi është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja shqiptare është bërë për herë të parë nënë e një fëmije në saje të lidhjes me reperin Dawon Edwards.

Zeshkania ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Kaimana (sipas një ishulli fantastik në Indonezi).

“Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar të njoftojmë se jemi bërë prindër”, shkroi reperi që më mirë njihet si Big D, gjersa ka shtuar se artistja është në gjendje të mirë shëndetësore. 

Ndërsa, Lindita  publikoi disa fotografi nga shtatzënia, ku shkëlqen.

“Para dhe pas. Viti 2019 është viti më i mirë në jetën time dhe vetëm se ka filluar”, shkroi këngëtarja, krahas imazheve. 


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2019 11:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera