Kthehu lart

Është 48-vjeçare, por Jennifer Lopez ju lë pa fjalë me paraqitjen e saj seksi në skenë (Video)

Është 48-vjeçare, por Jennifer Lopez ju lë pa fjalë me paraqitjen e saj seksi në skenë (Video) GazetaExpress

Nëse ka një personazh që na vërteton se mosha është thjesht një shifër, ajo është pikërisht Jennifer Lopez.

Këngëtarja 48- vjeçare nuk ka bërë ndryshime të mëdha në pamjen e saj duke i qëndruar besnike look-ut me flokë të gjatë me ngjyrë natyrale dhe nuanca nude në buzë e faqe.

Ajo ka qenë disa herë e përfolur për lidhjet e saj, si dhe gjithmonë na ka mahnitur me përformancat seksi. E fundit ishte mbrëmjen e kaluar ku vëmë bast që personat e pranishëm janë “çmendur”.
JLo ka realizuar një performancë seksi në shfaqjen e saj në Las Vegas. E veshur me kostum trupi të argjendtë, Jennifer ka mahnitur të pranishmit duke bërë tundur të pasmet, me tëerk dhe duke treguar asetet e saj “të bekuara”


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2017 09:40
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera