Kthehu lart

Era me stil unik, por me pozë të gabuar (Foto)

Era me stil unik, por me pozë të gabuar (Foto) GazetaExpress

Era Istrefi është këngëtarja me prejardhje kosovare, e cila me suksesin e saj u bë e njohur ndërkombëtarisht , shkruan ORAinfo.

Ishte kënga “Bon bon” ajo e cila i hapi rrugët e suksesit këngëtares në fjalë.

Pos për këngët ajo shquhet edhe për stilin e saj të veҫant i cili e ka karakterizuar që nga fillimi i karrierës së saj.

Këtë e ka dëshmuar edhe me foton e fundit në të cilën shihet e veshur me plot stil…

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2017 00:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera