Kthehu lart

Era Istrefi, një “cowgirl” seksi

Era Istrefi, një “cowgirl” seksi GazetaExpress

Era Istrefi i është përgjigjur thashethemeve se është në lidhje me DJ Diplo me një foto tepër seksi në rrjetet sociale

Sot këngëtarja kosovare u përfol se është në lidhje me njërin prej DJ-ve me të njohur amerikan Diplo.

E pas kësaj, Era Istrefi ka reaguar me disa foto në Facebook por ajo që ka qenë më seksi është një foto e saj ku në pah këngëtarja qet gjoksin e saj.

Në të vërtetë, kjo është një foto seksi e Erës, ku po gjoksit ajo duket pak a shumë si një vajzë “coëgirl” e Teksasit.

Në fakt, këngëtarja që nga fillimi i këtij viti është në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), ku pritet që gjatë muajve në vijim të del me disa këngë te reja, pse jo edhe të shpërthej me ndonjë hit të ri. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Mars 2019 21:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera