Kthehu lart

Eni Koçi më seksi se kurrë me të brendshme!

Eni Koçi më seksi se kurrë me të brendshme! GazetaExpress

Ajo është një nga këngëtaret më seksi të momentit dhe diçka e tillë është e dukshme në fotot që publikon.

Këtë herë këngëtaren Eni Koçi e shohim të veshur me të brendshme seksi të zeza. Nuk dihet nëse aktualisht Eni është duke përgatitur ndonjë produksion të ri muzikor./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 19:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera