Kthehu lart

Elvana shfaqet pa grim, e mrekullueshme

Elvana shfaqet pa grim, e mrekullueshme GazetaExpress

Elvana Gjata ka postuar disa fotografi ku shfaqet pa grim derisa është në shoqëri të bendit të saj

Vitin e kaluar Elvana Gjata publikoi albumin e saj më të ri, që ishin këngë balada të ndryshme të cilat u bën shumë të njohura.

E njëjta ka vazhduar me këngë balada edhe në këtë vit, sidomos në këngët solo.

E fundit është balada “Tavolina e mërzisë” që është prodhuar nga dyshja e njohur kosovare, Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku, shkruan GazetaExpress.

E tash, duket se Elvana i është përveshur punës për koncerte live me bendin e saj, por edhe për projekte të reja.

Kështu s’paku duket nga foto që janë publikuar nga ajo në Instagram e ku këngëtarja nuk ka përdorur grim, por megjithatë duket bukur. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Mars 2019 21:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera