Kthehu lart

E keni parë si sulltaneshë, por me këtë vallëzim provokues “Hyremi” do t’ju çmend (Video)

E keni parë si sulltaneshë, por me këtë vallëzim provokues “Hyremi” do t’ju çmend (Video) GazetaExpress

Aktorja turke, Meryem Uzerli e njohur te ne si Hyrremi është shumë aktive në rrjetet sociale me publikimin e fotove dhe videove nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, në Instagram ajo ka sjell një video ku shihet duke e bërë një vallëzim mjaft provokues pranë një mashkulli. 

Të shumta kanë qenë komentet që ajo ka pranuar nga fansat e saj.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2017 09:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera