Kthehu lart

E keni parë si sulltaneshë, por me këtë vallëzim provokues “Hyremi” do t’ju çmend (Video)

E keni parë si sulltaneshë, por me këtë vallëzim provokues “Hyremi” do t’ju çmend (Video) GazetaExpress

Aktorja turke, Meryem Uzerli e njohur te ne si Hyrremi është shumë aktive në rrjetet sociale me publikimin e fotove dhe videove nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, në Instagram ajo ka sjell një video ku shihet duke e bërë një vallëzim mjaft provokues pranë një mashkulli. 

Të shumta kanë qenë komentet që ajo ka pranuar nga fansat e saj.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 14 Shtator 2017 09:24
  Autori: GazetaExpress
  • Që një dekadë me motrat Kardashian

   Që një dekadë me motrat Kardashian 0

  Të tjera