Kthehu lart

E frikshme çka ka ndodhur me fytyrën e Gylserenit

E frikshme çka ka ndodhur me fytyrën e Gylserenit GazetaExpress

Nurgul Yesilcay është ndër aktoret më të bukura me sy ‘mavi’ e cila edhe pse numëron disa vite, ajo ka arritur të jetë në formë.

Nurgul pati shumë role përgjatë karrierës së saj me të cilët edhe njihet në publikun turk, përcjell ORAinfo.

Po në publikun shqiptar erdhi me rolin e Gulserenit dhe me po këtë emër do të mbahet mend.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shkurt 2018 13:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera