Kthehu lart

Djali i Alban Dudushit 4-muajsh, partnerja e tij publikon foton më mallëngjyese për një nënë!

Djali i Alban Dudushit 4-muajsh, partnerja e tij publikon foton më mallëngjyese për një nënë! GazetaExpress

Bashkëshortja e moderatorit të njohur Alban Dudushi, Bieta Sulo prej 4-mujash është nënë e një djali.

Mirëpo gjatë ditës së sotme, e cila përkon edhe me bërjen 4-muajsh të vogëlushit Kroi Art ajo ka publikuar foton më emocionuese. Në këtë foto Bieta shfaqet duke i dhënë gji djalit të saj, një nga proceset më të rëndësishme për një nënë të re./Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 13 Shtator 2017 19:05
  Autori: GazetaExpress
  • Çfarë po ziejnë së bashku Ledri e Noizy?

   Çfarë po ziejnë së bashku Ledri e Noizy? 0

  Të tjera