Kthehu lart

Demi Rose përvëlon me fotot e fundit

Demi Rose përvëlon me fotot e fundit GazetaExpress

Rose ka ndezur sërish rrjetin me fotosesionin e saj të ri.

Modelja 23-vjeçare ka ekspozuar format e saj bombastike teksa ka realizuar një tjetër set fotografik në Ibiza.

Bukuroshja britanike i ka lënë pak vend imagjinatës, me kostumin e saj dypjesësh të dekoruar me lule. (TemA)    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 08:38
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera