Kthehu lart

Charlotte McKinney seksi në veshje sportive

Charlotte McKinney seksi në veshje sportive GazetaExpress

Charlotte McKinney ka pasur të veshur një veshje sportive derisa ka marrë pjesë në një ngjarje humanitare te jogas në Berverly Hills, ku ajo i është bashkuar organizatës joqeveritare Best Buddies

Charlotte McKinney ka bërë ca ushtrime gjatë një sesioni të jogas për të përfituar grupi Alo në Beverly Hills të martën në mëngjes.

Bukuroshja 25 vjeçare ka treguar një figurë prej bukurosheje derisa ka bërë ushtrime derisa ka festuar 30 vjetorin e organizatës nga e cila përfitojnë njerëzit me aftësi të kufizuara zhvillimore dhe intelektuale. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2019 22:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera