Kthehu lart

Blero e Teuta shijojnë sukseset e baladës “S’ka jetë”

Blero e Teuta shijojnë sukseset e baladës “S’ka jetë”  GazetaExpress

Dyshja më shumë përvojë në skenën tonë, Blero dhe Teuta Selimi gjatë vikendit kanë sjell baladën e tyre “S’ka jetë’

E duket se kjo baladë pas dy dite ka pasur sukses të konsiderueshëm.

Ajo ka kaluar më shumë se 200 mij klikime.

Balada i kushtohet një dashurie të humbur, që sipas autorit të tekstit, pavarësisht se ajo jeton, prapë kujtimet nga lidhja e vjetër nuk mund të shlyhen.

Është kjo një stil i Bleros, të cilin këngëtari e ka kultivuar shumë kohëve të fundit.

Interesante është edhe paraqitja e Teuta Selimit, e cila ka kohë që nuk është parë në ndonjë duet, e që kjo këngë në njëfarë forme e rikthen atë në skenë. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Mars 2019 21:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera