Kthehu lart

Biondja e zjarrtë tregon të pasmet superseksi

Biondja e zjarrtë tregon të pasmet superseksi GazetaExpress

Ajo nuk është aq e njohur ende, por ndjekësit po i shtohen çdo ditë në rrjetet sociale.

Kenzie Kelly, e re në industrinë e modelimit, realizon fotografi mjaft joshëse, të cilat i publikon në Instagram.

Të pasmet seksi të modeles amerikane në veçanti po e tërheqin vëmendjen e meshkujve.

Shikoni disa prej fotografive më të nxehta të biondes seksi. /Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Qershor 2018 19:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera