Kthehu lart

Big Mama si pehri, sa shumë ka rënë në peshë

Big Mama si pehri, sa shumë ka rënë në peshë GazetaExpress

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Big Mama ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur me të verdha, ajo duket si mos më mirë në postimin e fundit në profilin e saj në Instagram.

Big Mama ka hequr përgjithmonë kilogramët e tepërt dhe tani duket më në formë se kurrë më parë! 

Shikojeni Bigin: 

View this post on Instagram
????
A post shared by BigMama (@bigitos) on
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2019 08:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera