Kthehu lart

Bëni kujdes kur të acaroni Encën! (Foto)

Bëni kujdes kur të acaroni Encën! (Foto) GazetaExpress

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat shfaqet duke marrë shënjestër në poligonin e qitjes.

Në këto foto ajo shfaqet mjaft ndryshe dhe gjithashtu e sigurt në vete. Kështu që kujdes kur të acaroni Encën!/Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 13 Shtator 2017 22:19
  Autori: GazetaExpress
  • Kur bën grim edhe në fitnes si Blerona

   Kur bën grim edhe në fitnes si Blerona 0

  Të tjera