Kthehu lart

Alketa Vejsiut i ndodh incidenti i papritur në skenë

Alketa Vejsiut i ndodh incidenti i papritur në skenë GazetaExpress

Në transmetimet live ndodhin incidente të papritura dhe një i tillë i ka ndodhur moderatores, Alketa Vejsiut teksa drejtonte live emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Alketa ishte veshur me pantallona të bardha e një këmishë rozë. 

Mirëpo gjatë transmetimit, kopsa e këmishës iu zbërthye duke i treguar reçipetat siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2019 07:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera