Kthehu lart

Aktorja shqiptare publikon foto plot pasion në det me...

Aktorja shqiptare publikon foto plot pasion në det me... GazetaExpress

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka publikuar në rrjete sociale një nga fotot e saj më të ëmbla me bashkëshortin e saj.

Në këtë foto ata shfaqen në det mjaft afër njëri-tjetrit duke shkëmbyer puthje nën perëndimin e diellit. Çifti kanë së bashku një vajzë, Viktorian./Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 13 Shtator 2017 21:15
  Autori: GazetaExpress
  • Kur bën grim edhe në fitnes si Blerona

   Kur bën grim edhe në fitnes si Blerona 0

  Të tjera