Kthehu lart

''A do i futesh politikës?" Përgjigja e Alketa Vejsiut nuk pritej

''A  do i futesh politikës?" Përgjigja e Alketa Vejsiut nuk pritej GazetaExpress

Moderatorja e njohur e emisionit "Në kurthin e Piter Pan", Alketa Vejsiu është kthyer në një ndër moderatoret më të dashura për publikun, emisionet e së cilës ndiqen nga të gjithë.

Ditën  e sotme, shumë prej tyre i kanë drejtuar pyetje nga jeta Alketës, mirëpo një nga pyetjet që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte kur njëri nga fansat e pyeti se nëse ka ndërmend t’i hyjë ndonjëherë politikës.

“Ke menduar ndonjëherë t’i hysh politikës?”, e pyet fansi, ndërkohë që Alketa i ka sqaruar se nuk e ka në plan një gjë të tillë.

“As më shkon në mendje! Politika dhe misioni saj janë me vlerë, por për natyrën time do ishin kufizim i madh lirie!”, i është përgjigjur Alketa.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2019 13:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera