Kthehu lart

Çka kanë përgatitur yjet për ju sot? Lexoni horoskopin e ditës

Çka kanë përgatitur yjet për ju sot? Lexoni horoskopin e ditës GazetaExpress

Horoskopi ditor për diten e mërkurë - 6. mars 2019

DASHI21. mars - 20. prill

Një lajm i madh në fushën sentimentale, sot do të jetë një ditë me fat për dashurinë. Hëna njofton situata pozitive edhe në fushën e familjes. Beqarët do të jenë shumë të dashur dhe të vlerësuar dhe do të kënaqin ata rreth tyre! Miqësi të reja vijnë së shpejti. Puna: Marsi në pozitë të shkëlqyer shpall mundësi të mira për të investuar ose për të bërë marrëveshje të mira.

DEMI21. prill - 21. maj
Ndjeshmëria e Venusit Ndikon në lindjen e shenjës dhe do të vendosë energjinë në marrëdhëniet e çiftit. Për beqarët të cilët deri tani kanë qenë të pafat në sferën sentimentale sot diçka me të vërtetë magjike mund të ndodhë, madje edhe një kupid! Puna: Dita e hapur për të gjitha mundësitë, ju do të keni perspektivë të mirë në fushën e punës, çdo gjë duket të jetë në favorin tuaj!

BINJAKET22. maj - 21. qershor
Do të jetë një e mërkurë e mirë për disa prej jush, yjet premtojnë shumë surpriza që do të nxisin marrëdhëniet romantike. Nëse jeni vetëm mund të jetoni momente të këndshme dhe pozitive, dhe lindja e pasioneve të reja do të jetë nxitje për të bërë projekte. Puna: Sot ju do të përfundoni me sukses iniciativat dhe do të filloni ato të rejat dhe premtuese. Kini besim.

GAFORRJA22. qershor - 22. korrik
Ndoshta disa keqkuptime të vogla mund të shkaktohet brenda marrëdhënies së çiftit, por do të jetë mirë, sepse në këtë mënyrë do të jetë e mundur të sqarohet dhe të rizbulohet harmonia e humbur. Zemrat e vetmuara do të duhet të merren me situata të veçanta, më mirë të qëndrojnë të qetë. Puna: Qielli astral duket pozitiv për të marrë një kënaqësi të mirë dhe nuk ka dyshim se e meritoni.

LUANI23. korrik - 22. gusht
Ndoshta disa keqkuptime të vogla mund të shkaktohet brenda marrëdhënies së çiftit, por do të jetë mirë, sepse në këtë mënyrë do të jetë e mundur të sqarohet dhe të rizbulohet harmonia e humbur. Zemrat e vetmuara do të duhet të merren me situata të veçanta, më mirë të qëndrojnë të qetë. Puna: Qielli astral duket pozitiv për të marrë një kënaqësi të mirë dhe nuk ka dyshim se e meritoni.

VIRGJERESHA23. gusht - 23. shtator
Sot do të jetë një ditë më shumë se e përsosur, Saturni mund të ofrojë në një pllakë argjendi disa zgjidhje të shkëlqyeshme në lidhje me sferën e dashurisë. Zemrat e vetmuara nuk do të duhet të humbasin energjinë e tyre në shumë drejtime, të përqëndrohen në një interes të vetëm. Puna: Ju do të keni shumë shanse suksesi, por pak fat nuk do të dëmtojë për të kryer më mirë disa iniciativa të punës.

PESHORJA24. shtator - 23. tetor
Sot disa prej jush mund të tundohen nga dëshira për ndryshim dhe mund të kenë mendime të dyta për një histori dashurie. Më mirë të prisni, ende keni nevojë për qartësi. Mundësi të reja takimesh për t, ju jeni në kërkesën e madhe kohët e fundit! Puna: Risi të rëndësishme ju presin në një nivel profesional. Besoni instinktet tuaja, kjo do të sugjerojë lëvizjet më të mira!

AKREPI24. tetor - 22. nëntor
Mos i jepni partnerit/es tuaj një arsye për të qenë xheloz, duke prishur gjithçka dhe duke u shëruar mund të jetë e vështirë. Jini të sinqertë dhe do të kuptoni. Perspektiva të shkëlqyera për takime të reja, beqarët do të krijojnë miq të rinj dhe do të krijojnë marrëdhënie të reja personale. Puna: Me Mërkurin të favorshëm sot, do të jetë e lehtë për ju për të krijuar bashkëpunim të ri, por mbani sytë hapur!

SHIGJETARI23. nëntor - 21. dhjetor
Trego karakterin tënd të bollshëm dhe do të arrish të bashkohesh mirë me ata përreth jush! Befasoni partnerin/en tuaj me ide bindëse. Beqarët do të jenë në gjendje të përfitojnë nga disponimi i mirë planetar për të luajtur letrat e tyre mirë. Puna: Performanca në punë sot nuk mund të jetë siç pritej. Mos u shqetësoni, nesër do të jetë më mirë!

BRICJAPI22. dhjetor - 20. janar
Nëse keni ide të qarta dhe rrethana të favorshme në punë, nuk do të jetë e njëjta gjë në dashuri. Me shumë gjasa ju do të jeni e pershkuar nga një takim që do të dalë papritur për ju! Nëse jeni vetëm ju mund të ndjeni emocione të reja që do të marrin zemrën dhe mendjen tuaj. Puna: Sfera profesionale shkon pa probleme dhe sot do t’ju japë kënaqësi të mëdha. Ju do të arrini objektiva të reja.

UJORI21. janar - 19. shkurt
Në fushën emocionale mund të jetë më mirë, mos e mundo partnerin/en me tekat tuaja, mund të lodhet. Nëse ju prekni edhe disa pika të dobëta do të jetë edhe më keq! Një ditë e mbushur me angazhime për beqarët, nuk do të keni vështirësi në krijimin e kontakteve me njerëz të rinj. Puna: në punë do të përballeni me disa vështirësi të cilat kërkojnë mund për t’u kapërcyer. Mos u dorëzoni dhe shkoni përpara.

PESHQIT20. shkurt - 20. mars
Disa ndryshime në program mund t’ju destabilizojnë, por mos u shqetësoni, asgjë për t’u mërzitur. Llogaritini si çështje të kota, përpiquni të vendosni veten në vendin e partnerit/es. Njohje të reja vijnë për beqarët, ju do të udhëtoni në të njëjtën gjatësi vale të një personi. Puna: Inteligjenca juaj e fortë dhe ndjeshmëria do t’ju japë aftësitë e nevojshme për të pasur takt dhe një ndjenjë biznesi.

    Data: 06 Mars 2019 06:32
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera