Kthehu lart

Zëvendësdrejtori i FMN-së vjen sot për vizitë në Kosovë

Zëvendësdrejtori i FMN-së vjen sot për vizitë në Kosovë GazetaExpress

Zëvendësdrejtori menaxhues i Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN), Tao Zhang, vjen sot për vizitë në Kosovë ku do të pritet në takim nga ministri i Financave Bedri Hamza.

Me këtë rast, ministri Bedri Hamza dhe zëvendësdrejtori menaxhues i FMN-së, Tao Zhang, do të mbajnë konferencë për media e cila do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës.

    Data: 14 Shkurt 2018 08:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera