Kthehu lart

”Lugina e Diellit”, po bëhet pa lejen e qeverisë në Prishtinë

”Lugina e Diellit”, po bëhet pa lejen e qeverisë në Prishtinë GazetaExpress

​ Është kryer punë e madhe në ndërtim, por gjithçka po bëhet pa lejen e qeverisë në Prishtinë.

Andaj, kjo e fundit e ka zgjedhur një mënyrë të kujdesshme për ta trajtuar projektin “Lugina e Diellit” që po zë vend midis Mitrovicës dhe Zveçanit,.

    Data: 13 Mars 2018 21:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera