Kthehu lart

Lansohet softueri për pagesën online të policëve të sigurimit

Lansohet softueri për pagesën online të policëve të sigurimit GazetaExpress

Sot do të lansohet softuesi për pagesën online të policëve të sigurimit.

Në këtë ceremoni do të marrin pjesë Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Dardan Gashi, Ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi, Drejtori i Policisë Kufitare, Shaban Guda dhe drejtori Ekzekutiv i Byrosë Kosovare të Sigurimeve, Blerim Pushkolli

Ceremonia mbahet në pikën kufitare, Mërdare nga ora 13:00.

    Data: 17 Maj 2018 07:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera