Kthehu lart

Ky fshat i Lipjanit po vuan nga një ndotje e rrallë (VIDEO)

Ky fshat i Lipjanit po vuan nga një ndotje e rrallë (VIDEO) GazetaExpress E enjte, 14 Shtator 2017 07:10

Fotografi të shumta, disqe e materiale tjera u hodhën si mbeturina në Ribar të Lipjanit nga një studio fotografish.

Në mesin e tyre ishte edhe portreti i ish-presidentit Ibrahim Rugova dhe ai i komandantit të UÇK-së, Adem Jashari.

Kjo i hatroi banorët e fshatit.

    Data: 14 Shtator 2017 07:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera