Kthehu lart

Ky fshat i Lipjanit po vuan nga një ndotje e rrallë

Ky fshat i Lipjanit po vuan nga një ndotje e rrallë GazetaExpress

Fotografi të shumta, disqe e materiale tjera u hodhën si mbeturina në Ribar të Lipjanit nga një studio fotografish.

Në mesin e tyre ishte edhe portreti i ish presidentit Ibrahim Rugova dhe i komandantit të UÇK-së, Adem Jashari.

Kjo i hatroi banorët e fshatit.

    Temat:
    Data: 13 Shtator 2017 22:02
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera