Kthehu lart

Ja kush po blen banesa luksoze tek “Ikonë”

Ja kush po blen banesa luksoze tek “Ikonë” GazetaExpress

Dëshironi që përpos një jetë të rehatshme, t’i keni edhe figurat e famshme të Kosovës si fqinjët tuaj?

Në kompleksin banesor Icone Tower, ju do të keni mundësi të jetoni shumë afër fytyrave publike si politikanë, biznesmenë, artistë e plotë figura të njohura.

Ata tani kanë bërë zgjedhjen e tyre duke ia dhënë besimin Icone Tower.

Bëhu edhe ti pjesë e një rrethi prestigjioz dhe blej banesë luksoze për të jetuar në ikonën e Prishtinës.

Nxitoni që të bëheni pjesë e një jetë luksoze në ikonën e qytetit, “Icon Tower”.

Artikull i sponsorizuar

    Data: 17 Maj 2018 15:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera