Kthehu lart

Iu shkatërruan ëndrrat, 22-vjeçarja shkon e veshur nuse në varrin e të fejuarit që ia vranë

Iu shkatërruan ëndrrat, 22-vjeçarja shkon e veshur nuse në varrin e të fejuarit që ia vranë GazetaExpress

Një studente 22-vjeçare ka shkuar e veshur nuse në varrin e të fejuarit të saj të ndjerë, dy javë pasi atë e vranë.

Kjo ishte dita kur studentja amerikane, Sara Baluch, dhe i fejuari i saj, Mohammad Sharifi, do të martoheshin.

Raportohet se 24-vjeçarin e vrau një burrë të cilit ai po i shiste një Xbox. Kjo fundjavë supozohej të ishte më e lumtura për Sarën por, në vend të kësaj ajo veshi fustanin e bardhë për të vizituar të fejuarin e ndjerë.

Ndërkohë që qante në vendin kur prehej i riu ajo dëgjohej të thoshte:

Duhej të ishim bashkë. Më vjen keq, Mohammed. Me vjen shume keq. Me vjen shume keq. Ne ishim kaq të lumtur. Dua të jem me të. Pse duhet të pres?.

Pasi u largua nga varrezat, Sara veshi një fustan të zi.

    Data: 12 Mars 2019 10:16
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera