Kthehu lart

Vdes i dënuari në Tiranë

Vdes i dënuari në Tiranë GazetaExpress

Një i dënuar ka ndërruar jetë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë.

Ai u transportua nga spitali i burgut, dhe ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme, rreth orës tetë të mëngjesit.

F. Sh, vjeç 46, banues në Tiranë, ndërroi jetë ndërsa nga veprimet e kryera dyshohet se, vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Policia thotë në një njoftim zyrtar se materialet procedural u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

/Gazeta Express

    Data: 13 Janar 2018 23:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera