Kthehu lart

Sërish mik me Ramën? Tom Doshi fotografohet në Kryeministri

Sërish mik me Ramën? Tom Doshi fotografohet në Kryeministri GazetaExpress

Pak ditë më parë deputeti i PSD-së, Tom Doshi, është parë duke dalë nga ndërtesa e Kryeministrisë.

Nuk dihet arsyeja pse Doshi mund të ketë shkuar aty. Por nuk përjashtohet ehe mundësia që ai të jetë takuar në një takim kokë më kokë me Edi Ramën.  Pas përjashtimit nga grupi i PS, Doshi kandidoi si deputet në Shkodër, nën siglën e Partisë Social-Demokrate të Skënder Gjinushit. Në atë fushatë, në krah të Doshit u shfaq Olsi Rama, si për të krijuar idenë që Rama dhe Doshi janë përsëri bashkë. 

    Data: 14 Janar 2018 14:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera