Kthehu lart

“Mirë se erdhe Kryeministër” Basha del LIVE në orët e vona të natës, çfarë po ndodh?!

“Mirë se erdhe Kryeministër” Basha del LIVE në orët e vona të natës, çfarë po ndodh?! GazetaExpress

Në një transmetim të papritur LIVE në rrjetin social, lideri i opozitës Lulzim Basha është shfaqur këtë mbrëmje të vonë në Dibër, ku është takuar me një grup qytetarësh të cilët e mirëpresin duke i dhënë mirëseardhjes.

Madje njëri prej tyre i thotë mirë se erdhe kryeministër.

Basha takohet me qytetarët dhe i uron gëzuar ditëlindjen njërit prej tyre e më pas largohet me makinë. E paqartë se përse Basha ka zgjedhur të dalë LIVE në këtë orë të vonë të natës, ndërkohë që këtë të martë lideri i opozitës ka zhvilluar disa takime me qytetarët e jugut të Shqipërisë.

    Data: 12 Mars 2019 23:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera