Kthehu lart

Ish-deputetja i përgjigjet Berishës: Gabimi Sokol Olldashit ishte vetëm një...

Ish-deputetja i përgjigjet Berishës: Gabimi  Sokol Olldashit ishte vetëm një... GazetaExpress

Ish deputetja e PD-se, e cila tashme eshte pjese e PDIU-se, ka shkruar sot ne lidhje me ate çfarë po ndodh në partinë e djathtë.

Ne nje postim ne Facebook, Mesila Doda, sot numri dy i PDIU-së ka reaguar publikisht, për garën në PD dhe lakimin e emrin të ish-ministrit te ndjere, Sokol Olldashi.

Postimi i Mesila Dodës

Gabimi i Sokol Olldashit ishte vetem nje. Besoi se gara ne partine e tij do ishte e ndershme dhe e paanshme.

Gara e dikurshme ishte thelbesisht e manipuluar dhe e njeanshme, deri ne telefonata personale tek kryetaret e antaret e PD dhe per fat te keq vazhdon te jete e njeanshme edhe sot…

Nuk di ç’vlere ka tani ky debat???? Tani çfaredo te thuhet apo te perpiqet te zbukurohet eshte e pamundur… e verteta eshte para syve te te gjitheve. Paaftesia dhe egoizmi kane zene vend ne krye e nuk shkulen me.

    Data: 14 Shtator 2017 10:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera