Kthehu lart

Grabitet tregtari i njohur në Shqipëri, i marrin një shumë të madhe eurosh (EMRI)

Grabitet tregtari i njohur në Shqipëri, i marrin një shumë të madhe eurosh (EMRI) GazetaExpress

Është grabitur një banesë gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme në Kavajë.

Nga se bëhet e ditur paraprakisht, banesa i përket Adem Kolës, i cili është një tregtar peshku. Mësohet se persona ende të paidentifikuar nga policia, kanë marrë një shumë të madhe eurosh.

Forca policie në vendngjarje kanë nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Gazeta Express

    Data: 14 Shtator 2017 09:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera