Kthehu lart

Diell edhe sot në Shqipëri, nga nesër prisni...

Diell edhe sot në Shqipëri, nga nesër prisni... GazetaExpress

Gjatë ditës së sotme moti do të vijojë të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta, teksa zonat lindore rrezikohen nga reshje të pakta shiu.

Meteoalb bën me dije se temperaturat e ajrit rriten të premten duke variuar nga 3 në 18°C. Era do të fryjë mesatare deri e fortë gjatë mbrëmjes.

Por të shtunën temperaturat do të ulen mesatarisht me 2 gradë Celcius në të dy ekstremumet ditore.

    Data: 23 Shkurt 2018 09:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera