Kthehu lart

Denoncimi i Berishës, ish Ministrja e Ramës po blen hotele në Korfuz?!

Denoncimi i Berishës, ish Ministrja e Ramës po blen hotele në Korfuz?! GazetaExpress

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social një denoncim të qytetari dixhital, i cili pretendon se ish Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka blerë hotele në ishullin e Korfuzit.

STATUSI:

Ndrikull Kodheli blen hotele ne Korfuz!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
“Doktor Mimi kodheli po blen hotele ne korfuz lekt po I transporton me elikopter sot rasteshist nje soku im grek po me pyest se dajos se ti I esht ber oferta per hotelin qe ka per nje miljon e 200 mij euro dhe po me thoshte se ka bler tre do te blej dhe 2 shikoeni nje ju mund ta dini pak a shum”    Data: 13 Qershor 2018 18:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera