Kthehu lart

Tetovë, vdes trajneri i ekipit fudbollistik gjatë stërvitjes

Tetovë, vdes trajneri i ekipit fudbollistik gjatë stërvitjes GazetaExpress

Trajneri i futbollit Lubo Pavloviq (60) sot ka vdekur gjatë kohës së trajnimit që ka bërë në fushë futbolli.

Ai është ish futbollist dhe trajner i KF Luboten e pas 15 viteve ka punuar si trajner i shkollës së të rinjëve në KF Teteks.

Pavloviq sot ka mbajtur paradite trajnim derisa pasdite duke mbajtur trajnim përsëri ai ka vdekur./Zhurnal

    Data: 22 Shtator 2017 21:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera