Kthehu lart

Sulmuesi i Selës: Prita dënim më të ulët

Sulmuesi i Selës: Prita dënim më të ulët GazetaExpress

Stojan Pavlevski ka folur shkurt për gazetarët pas shpalljes së dënimit për dhunën ndaj Ziadin Selës.

 “Të shpëtosh njeri dhe të të akuzojnë e dënojnë. Vërtetë prita dënim më të ulët, jo kaq”, tha Stojan Pavlevski, i cili u dënua me tre vjet burg./Gazeta Express/

    Data: 13 Qershor 2018 15:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera