Kthehu lart

Stoltenberg viziton Shkupin, takime me krerët e shtetit

Stoltenberg viziton Shkupin, takime me krerët e shtetit GazetaExpress

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, do qëndrojë në një vizitë dyditore të mërkurën dhe të enjten në Maqedoni. Nga qeveria njoftuan se Stoltenberg do të takohet me krerët e shtetit, me ministrat si dhe me disa lider të të partive politike.

Është paraparë që të enjten pasdite Stoltenberg të dalë në konferencë të përbashkët për shtyp me kryeministrin Zoran Zaev./Gazeta Express/

    Data: 14 Janar 2018 10:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera