Kthehu lart

PDSH zgjedh shtabin qendror dhe moton e zgjedhjeve lokale

PDSH zgjedh shtabin qendror dhe moton e zgjedhjeve lokale GazetaExpress

Këshilli drejtue i PDSH-së në mbledhjen e sontme ka zgjedhur shtabin qendror të partisë për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 15 tetor të këtij viti.

Në këtë mbledhjen Orhan Ibraimi u emërua si shef i përgjithshëm i shtabit qendror të PDSH-së për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 15 Tetor.

PDSH në këto zgjedhje do të garojë me moton “VETËM DREJT”

    Data: 13 Shtator 2017 22:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera